Wataha dla autyzmu

 Już 1 lipca 2018 odbędzie się DRUGA EDYCJA Charytatywnego Przejazdu Motocyklowego “Wataha dla Autyzmu”!

Jesteś motocyklistą i chciałbyś pomóc osobom, które nie mogą pomóc same sobie? A może nie jeździsz, ale również nie jest Ci obojętny los najbardziej potrzebujących? Jeśli tak, to ten dzień jest właśnie dla Ciebie!

Celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi mieszkańców Wrocławia na problem autyzmu w społeczeństwie. Podczas imprezy będzie miała miejsce charytatywna zbiórka pieniędzy oraz loteria fantowa. Zebrane środki w całości zostaną przeznaczone na budowę ośrodka dla osób autystycznych “Miejsce na Ziemi”.

W zeszłym roku było z nami ponad 100 motocyklistów i zebraliśmy ponad 7500 zł!!!

W tym roku cel to przekroczenie 10 000 zł!

Aby wziąć udział w przejeździe:
wypełnij poniższy formularz i przekaż darowiznę w wybranej kwocie na rzecz Dolnośląskiego Stowarzyszenia na rzecz Autyzmu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na jego charytatywny charakter, prosimy o wpłatę darowizny w minimalnej kwocie 25 zł na rzecz budowy ośrodka dla osób autystycznych.

Rejestracji wraz z darowizną można również dokonać na starcie przejazdu. W tym celu prosimy o pojawienie się odpowiednio wcześniej. Rejestracja uczestników rozpoczyna się o godzinie 11:00.

Formularz rejestracyjny:

Przelew jest realizowany za pośrednictwem serwisu DotPay (szybkie płatności). Jeśli jednak chcesz wysłać nam zwykły przelew, oto dane:

Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Autyzmu
Lelewela 13/6, 53-505 Wrocław,
nr konta: 49 1090 1522 0000 0000 5201 9113
tytuł przelewu: “Wataha dla autyzmu – darowizna”

Jako, że głównym systemem zapisu uczestników jest dla nas DotPay, w przypadku płatności zwykłym przelewem koniecznie poinformuj nas mailowo o fakcie jego dokonania na adres stowarzyszenie@watahahusky.pl

Wydarzenie na